"Veido Fondas" is a non-profit organization whose goal is to help patients with facial defects who cannot choose appropriate treatment due to financial difficulties. more

Samanta Vinickaitė

Age: 
15 m.
City: 
Vilnius
Diagnosis: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Required amount of support: 
15000 Eur
Amount of support already collected: 
604 Eur

Support balance: 
604

Aš Esu Samanta, man šiuo metu yra 16 metų. Jau praėjo 6 metai kai turiu problemų su dantimis ir apatiniu žandikauliu. Nuo 10 metų kreipėmės į antro lygio ortodontą, teko 5 metus nešioti plokštelę, kuri turėjo ištiesinti viršutinę eilę dantų, tačiau kažkodėl nebuvo pastebėta jog mano apatinis žandikaulis nesivystė taip sparčiai kaip viršutinis, ko pasėkoje rezultatas gavosi prastas: 1.5 cm sąkandžio skirtumas tar apatinio ir viršutinio žandikaulio, neskaitant kad viršutiniai priekiniai dantys išvirto į priekį, dėl to nuolat turiu sukandžiotą lūpą bei nudilusius apatinius kandžius.

Po kelių ortodontų III lygio konsultacijų sužinojau, kad kito kelio nėra kaip ortognatinė žandikaulių operacija sulaukus 18 metų. Turiu gerus draugus bei šeimą kurie mane palaiko, tačiau operacijos ir gydymo kaina yra virš mūsų galimybių ribų – 15000,00 Eur., todėl nusprendėme dalyvauti šiame projekte.

Širdingai dėkinga visiems kas nuspręs prisidėti prie mano žandikaulių operacijos ir gydymo.