"Veido Fondas" is a non-profit organization whose goal is to help patients with facial defects who cannot choose appropriate treatment due to financial difficulties. more

Jolita Čejauskienė

Age: 
39 m.
City: 
Trakų raj.
Diagnosis: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Required amount of support: 
8000 Eur
Amount of support already collected: 
82 Eur

Support balance: 
82

Sveiki, mano vardas Jolita. Man šiuo metu yra 39 metai, o mano istorija prasidėjo labai senai, dar mokyklos laikais. Gyvenau ir mokiausi kaime. Ten turėjome vietinę ambulatoriją, kurioje lankydavausi dėl dantų gydymo. Tačiau to gydymo padarinius jaučiu ir su jais gyvenu iki dabar.  Mokyklos laikais man buvo išrauti 6 krūminiai dantys. Nuo tada viskas ir prasidėjo.  Dėl atsiradusių laisvų tarpų tarp dantų, likę dantys pradėjo kreivintis, labai išplonėjo kaulas, o pats žandikaulis pakrypo į šoną. Laikui bėgant, dėl neteisingai susiformavusio sąkandžio, maistą galėjau ir iki šiol galiu valgyti tik viena puse. Taip pat atsirado gana dažni užspringimo momentai. Dėl užspringimo buvo keli kritiniai atvejai, kai prireikė žmonių pagalbos. Tai kainavo be galo daug streso, ko pasekoje pasidarė baisu valgyti. Žiovaujant suskausta žandikaulio gale, nes kaulas išeina iš vietos.

Bėgant laikui, pradėjau domėtis ir ieškoti pagalbos. Praėjau keletą odontologijos klinikų ir visur atsakymas buvo tas pats: “Jūsų padėtis per daug rimta, neturime tokių specialistų, todėl jums padėti negalime”. Galiausiai patekau pas šios srities specialistą Simona Grybauską. Jis atliko visus tyrimus ir pasakė, kad vienintelė mano išeitis yra operacija. Kaina buvo kosmiškai didelė, todėl palikau šią idėją ir pasistengiau su tuo susigyventi.

Sužinojusi apie “Veido fondą” vėl išdrįsau atsargiai pasvajoti apie sveiką žandikaulį ir kokybišką gyvenimą.  Todėl prašau Jūsų pagalbos prisidedant prie mano sėkmės istorijos.