"Veido Fondas" is a non-profit organization whose goal is to help patients with facial defects who cannot choose appropriate treatment due to financial difficulties. more

Jolanta Simanauskienė

Age: 
39 m.
City: 
Vilnius
Diagnosis: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Required amount of support: 
8000 Eur
Amount of support already collected: 
255 Eur

Support balance: 
255

Sveiki, mano vardas Jolanta, kiek atsimenu save mano bėda su dantukais prasidėjo dar vaikystėje, tėvai yra nuvedę pas gydytojus, kur buvo paskirtas gydymas ir rekomendacijos. Esu nešiojusi dantų plokštelę, išgyvenusi bendraamžių patyčias bei pašaipas dėl dantų. Gydymas kažkiek pakoregavo mano dantų padėtis, bet pačios problemos neišsprendė. Vėliau būdama paauglė vėl nešiojau plokštelę keletą metų, kol galiausiai sužinojau, kad tai mano problemos neišspręs. Turėjau nemažai konsultacijų pas skirtingus gydytojus, ir jau buvau susitaikiusi su savo situaciją. Per tą laiką išmokau slėpti savo kompleksus, laikyti dantų sąkandį tam tikroje pozicijoje bendraujant, kalbant bei pozuojant nuotraukoms.

Vėliau sužinojau apie Simoną Grybauską, ir apie tai, kad operacijos pagalba gali būti išsprendžiama mano problemą. Sužinojus kiek kainuos visas gydymas ir operacija nuliūdau, nes visos reikiamos sumos neturėjau. Pradėjau domėtis šią temą daugiau ir perskaičiau apie kitus pacientus, panašaus likimo, su kai kuriais pradėjau bendrauti ir mane jie įkvėpė ryžtis operacijai.

Sužinojau ir apie ,,Veido fondo“ organizaciją, todėl prašau surinkti 8000,00 eur (aštuonis tūkstančius eurų 00 euro centų) paramą mano veido, sąkandžio planavimui ir diagnostikai. Diagnozė – skeletinė sąkandžio anomalija, per mažas apatinis žandikaulis, Class II. Dėl minėtų priežasčių viršutiniame žandikaulyje dantys yra susigrūdę, atsikyšę į priekį, o apatinis žandikaulis neproporcingai per mažas. Turiu du sąkandžius vienas kramtymui, kitas estetiniam vaizdui, ko pasekoje dyla sąnariai. Ortognatinio gydymo tikslas – ištiesinti dantis, turėti taisyklingą sukandimą, sustabdyti dantų dėvėjimąsi.

Mano kompleksai dėl sąkandžio netrukdė surasti gyvenimo meilę ir sukurti šeimą bei susilaukti vaikų. Šiuo metu jau penktus metus džiaugiuosi motinystės atostogomis ir auginu tris vaikus (mažiausiam sukako tris mėn.) apie tai ir dalinuosi socialinėje erdvėje bei bandau grįšti į darbo rinką. Suprantu, kad norint džiaugtis pilnai gyvenimu reikia ir sau skirti laiko bei įgyvendinti savo svajonę – turėti taisiklingą sąkandį bei gražūs ir sveikus dantis.

Bučiau labai dėkinga visiems galintiems skirti 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio mano gydymui.

Dar kartą norėčiau padėkoti visiems už dėmesį mano istorijai bei paramą, tai man yra labai svarbu.