VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Vytautė Bernotienė

Amžius: 
28 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
13000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
313 Eur

Panaudota paramos suma: 
240
Paramos likutis: 
73

2023 gruodžio mėn.  Apmokėtos išlaidos už veido kinezoterapines paslaugas. Surinkta parama - 240 Eur skirta apmokėti gydymo išlaidas.

KODĖL AŠ KREIVA? Štai tokia mintis įšoko į galvą man, būnant 15-16m. paauglei, kai nuėjusi pasikonsultuoti pas ortodontę dėl kabių, gavau atsakymą, jog kabės čia nepadės ir kai pasieksiu pilnametystę turėsiu spręsti klausimą dėl operacijos. Tądien nuriedėjo ašarų traukinukai skruostais, nuvažiavome su mama į kavinę ir tiesiog palikau šias mintis ateičiai.

Jau 9 metai kai esu pilnametė. Per tuos metus baigiau bakalaurą, dirbau kineziterapeute, dalį šių metų savanoriavau ,,Jaunimo linijoje’’, keičiau miestus, vėl dirbau, įgijau magistro laipsnį vaikų reabilitacijoje ir susituokiau. Ir nulūžus galiukui iltinio danties prisiminiau save. Atradau savo burnoje tokių sugebėjimų kaip iškišti liežuvio galiuką PER SUKĄSTUS DANTIS, supratau, jog realiai, niekad jų ir nelaikau sukandusi, nes nepatogu. Susikaupiau, pradėjau konsultuotis, tikėjaus, kad gal per tą laiką atsirado naujų galimybių ir man nereikės operacijos. O. BET. TAČIAU. Arba visą gyvenimą lipdau savo dylančius dantis arba operacija. Kažin, ar galėtumėm tai vadinti galimybe rinktis?

Nusprendžiau pradėti ortognatinės chirurgijos kelią. Fiziniai sunkumai kelia nerimą, tačiau savo kūnu tikiu – esu stipri, fiziškai aktyvi ir valinga. Labiausiai išgąsdino 13000eu suma, kurios reikia abiejų žandikaulių operacijai (neįskaičiuojant ortodontinio gydymo iki operacijos). Pati iš saves turiu stiprų pašaukimą padėti (ne veltui dirbu vaikų reabilitacijos srityje), ar tai būtų mažasis pacientas, ar jo mama, ar tiesiog nuliūdęs nepažįstamasis, ar kažkas, kam prireikia skubios pagalbos, ar pasimetęs ir nejaukiai besijaučiantis naujokas darbe, ar studentas su kuriuo galiu pasidalinti savo turimomis žiniomis (dėstau kolegijoje).

Dirbu, stengiuos ir prie to pačio tikiu stebuklais. Man nesunku padėti, ir tikiu, jog daugumai žmonių tai taip pat nėra sunku.

 

Ačiū už gerumą <3