VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Apie mus

VŠį "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo.

Lietuvoje 20% žmonių gyvena su veido ir žandikaulių defektais, o 5% iš jų reikalinga operacija.

Esame pratę prie minties, kad kai kurių defektų tiesiog neįmanoma pakeisti ir vienintelė išeitis - su jais susigyventi. Nors "Veido fondo" programas dažnai sutapatiname su veikla vardan pacientų šypsenų, už šypsenų slypi rimti sveikatos sutrikimai. Retas kuris žinome, kad šiuolaikinės medicinos metodai jau įgalina spręsti viso gyvenimo problemas pasitelkiant gydymą, kuris kartais yra ilgas, sudėtingas, trunkantis keletą metų, tačiau patikimas ir efektyvus.

Dalis pacientų, sužinoję, kad galimybė išspręsti šią problemą yra, susiduria su kita kliūtimi - finansiniais ištekliais, kurių operacijai jie tiesiog neturi. Todėl jie gyvena toliau, gesindami viltį, kad greitai, ar apskritai - kada nors - pavyks tinkamai ir patogiai kramtyti, kvėpuoti, galų gale, džiaugtis savo veidu ir šypsena bei dovanoti ją kitiems.

"Veido fondas" buvo sukurtas tam, kad tokie pacientai turėtų galimybę pasiekti šio didelio ir svarbaus gyvenimo pokyčio. Kiekvienas neabejingas žmogus ar organizacija gali prisidėti prie pokyčių, kurie gerąja prasme apvers kito žmogaus gyvenimą aukštyn kojomis.