VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Vitautė Žukaitė

Amžius: 
19 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
15000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
5 Eur

Paramos likutis: 
5

Sveiki,

 

Mano vardas Vitautė, ir šiandien kreipiuosi į jus su ypatingu prašymu ir poreikiu. Nors man vos 19 metų, jau ilgą laiką kovoju su sunkiomis dantų ir žandikaulių problemomis, kurios ne tik sukėlė estetinį diskomfortą, bet ir rimtai paveikė mano gyvenimo kokybę.

Mano diagnozė - skeletinė sąkandžio anomalija, kuri pasireiškia kreivais, susigrūdusiais dantimis, pasistūmusiu apatiniu žandikauliu, veido asimetrija, per siauri viršutiniai ir apatiniai dantų lankai, veido profilis išgaubtas, šypsena retrogantiška ir sąkandis kryžminis. Ši problema sukelia ne tik estetinę nelaimę, bet ir fiziologinius sunkumus, tokius kaip sutrikęs kramtymas, maisto nuryjimo sunkumai, kvėpavimo problemos, dantų sąnarių ir galvos skausmai, taip pat miego sutrikimai. Nors esu įsipareigojusi studijuoti ir siekti savo tikslų, finansiškai sudėtinga susitaupyti operacijai, kuri suteiktų man ilgalaikį ir tikrąjį palengvėjimą. Todėl kreipiuosi į jus su prašymu prisidėti prie mano gydymo fondo. Prašau skirti paramą 15 000,00 eur, skirta veido, sąkandžio ir kvėpavimo takų analizei, planavimui ir diagnostikai. Ši suma būtų nepaprastai svarbi mano gydimui ir būtų lemtingas žingsnis į gerąją savijautą ir gyvenimo kokybę.