VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Vaiva Šukytė

Amžius: 
31 m.
Miestas: 
Panevežys
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
13000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
350 Eur

Paramos likutis: 
350

Sveiki, esu Vaiva, man 31-eri. Turiu diagnozę – skeletinę sąkandžio anomaliją, o tiksliau ir paprasčiau, gilų sąkandį.

Niekada nesiskundžiau savo šypsena, bendras jos estetinis vaizdas mane tenkino, dantys vizualiai atrodė tiesūs. Nepatiko mano profilio išvaizda (atsikišęs smakras, siauras apatinis veido trečdalis), pilnai sukandus dantis, apatinė veido dalis  sumažėdavo ir atrodė neproporcingai, bet su tuo buvau susitaikiusi. Einant metams, netaisyklingas sąkandis pradėjo kelti funkcines kramtymo problemas, jos išryškėjo prieš kokius 5 metus. Tai persitempę kramtomieji raumenys, dėl gilaus sąkandžio nukramtyti apatinio žandikaulio priekiniai dantys, taip pat iškramtytas viršutinių priekinių dantų vidinis paviršius. Pasireiškė ir apatinio žandikaulio sąnario problemos: traškesys ir skausmas. Supratau, kad tai ne trumpalaikės problemos, kurios išnyks, o jas reikia spręsti. Kreipiausi į specialistus, burnos chirurgus, ortodontus. Vieni tikino, kad tai galima sutvarkyti tik su ortodontiniais aparatais, kitų nuomone – reikia kompleksinio gydymo breketais ir ortognatinės operacijos, kad žandikauliai stotu į taisyklingą padėtį. Taigi, taip mano keliai ir susitiko su Dr. Simonu Grybausku. Konsultacijos metu man buvo paaiškinta ortognatinės operacijos reikšmė sėkmingam mano gydymui. Taigi man bus atliekama : viršutinio ir apatinio žandikaulių osteotomijos, smakro ir apatinio žandikaulio kampų plastikos. Šios operacijos dėka į gerąją pusę pasikeis ne tik mano sąkandis, kuris taps taisyklingas ir leis išvengti tolimesnių sveikatos problemų, bet ir veido estetinis vaizdas. Taigi paruošiamąjį gydymo etapą jau esu pradėjusi, sudėti breketai ir stumdomi dantukai į reikiamas pozicijas, kad būtų galima atlikti operaciją. Toks pasiruošimas operacijai gali užtrukti preliminariai apie pusantrų metų. Štai tiek laiko turiu galimybę sutaupyti pinigus reikalingus jai. O tai, kaip žinia, kainuoja nemažai.. 13000 €. Kad nors kiek palengvinti šios sumos surinkimą, man buvo pasiūlyta prisijungti prie “Veido fondo”.

Todėl tikiu žmonių gerumu ir būsiu Jums visiems labai dėkinga galintiems prisidėti prie mano gydymo ir skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio. Tariu nuoširdų AČIŪ! :)