VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Urtė Jonaitytė

Amžius: 
18 m.
Miestas: 
Rusnė
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
20000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
312 Eur

Paramos likutis: 
312

Esu Urtė Jonaitytė aštuoniolikos metų moksleivė.

Konsultavomės su ortodonte, su veido ir žandikaulių chirurgu, dėl apatinio žandikaulio per didelio augimo, buvo mažas šansas, kad pavyks nors kažkiek pristabdyti sukant mikro implantus ir nešiojant gumeles, kaip bebūtų gaila, tai nepadėjo.

Nustatyta diagnozė, kad reikalinga abiejų žandikaulių operacija. Nedarant operacijos ateityje situacija tik blogės dėl neteisingo sąkandžio dyla dantys, apsunkintas kvėpavimas per nosį, blogai sukramtomas maistas ir t.t.

Kadangi žandikaulių neatitikimai dideli, tai vienintelė išeitis operuoti.

Manęs nebaugina nei operacijos trukmė, nei pasiruošimo laikas (apie du metus truks pasiruošimai operacijai breketais), nei pooperacinis periodas, vienintelis dalykas, kuris gąsdina ir verčia abejoti ar pavyks pasiekti tikslą yra didelė operacijos kaina.

Sužinojus apie Veido fondo veiklą, kreipiausi pagalbos, tikiu, kad su Veido fondo ir neabejingų žmonių pagalba mano problemą pavyks išspręsti ir turėti taisyklingą sąkandį, bei tiesius dantis, kad pagaliau galėčiau plačiai šypsotis pasauliui!