VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Tauras Maciulevičius

Amžius: 
28 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
14000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
915 Eur

Paramos likutis: 
915

Mano veido asimetrija yra rimtas iššūkis ne tik kosmetiniu, bet ir funkciniu požiūriu. Jau daugelį metų kovojau su savo nevienodai susiformavusiomis veido linijomis, kurios trukdė man ne tik socialinėje ir darbo aplinkoje, bet ir kasdienybėje. Mano veido asimetrija daro įtaką mano kalbėjimui, valgymui, o taip pat gali turėti neigiamą poveikį mano burnos sveikatai ir dantų struktūrai.

Dėl veido asimetrijos sunku maitintis, nes gali būti sunku kramtyti maistą vienoje pusėje ir tai gali sukelti nuovargį ir skausmą dantų srityje. Be to, jaučiuosi nepatogiai kai kalbu, ypač kalbant viešai ar ilgesnį laiką. Mano asimetrija taip pat sukelia stresą ir nerimą, kadangi ji gali sukelti rimtų problemų su mano burnos sveikata, dantų deformacijomis ir kitomis susijusiomis sveikatos problemomis.

Dėl šių priežasčių nusprendžiau kurti šią kampaniją, kad galėčiau surinkti lėšų, būtinų chirurginiam gydymui. Esu labai dėkingas už jūsų paramą ir visą palaikymą, kurio sulaukiu šioje kovoje su savo asimetrija. Tikrai tikiu, kad, surinkęs reikiamas lėšas, galėsiu pagaliau pasiekti savo tikslą turėti simetrišką veidą, kuris ne tik pagerins mano išvaizdą, bet ir palengvins mano kasdienybę, o taip pat sumažins būsimas sveikatos problemas, susijusias su dantų struktūra ir burnos sveikata.

Norėčiau prašyti jūsų paramos šioje mano kelionėje, nes tai yra ne tik svarbu man asmeniškai, bet ir reikalinga norint sumažinti neigiamas asimetrinio veido pasekmes mano gyvenime. Dar kartą norėčiau padėkoti už jūsų dėmesį ir paramą, jūsų indėlis šioje kampanijoje yra vertingas ir nepakeičiamas.