VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Simona Vaičikauskė

Amžius: 
35 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
3000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
546 Eur

Panaudota paramos suma: 
546

Atnaujinta 2023 vasario mėn. Simonai atlikta abiejų žandikaulių operacija, apmokėta 546 eur iš sukauptos paramos sumos. 

 

Esu Simona, man 35 metai ir džiaugiuosi pagaliau radusi ryžto ir priėmusi sprendimą ne tik ištiesinti dantis, bet ir atlikti žandikaulio operaciją.

 

Dar ankstyvoje paauglystėje odontologai pastebėjo mano atvirkštinį sąkandį bei kreivus priekinius dantis, siuntė pas ortodontę, tačiau plokštelė ir naktimis nešiojamas medžiaginis (:)) įtvaras viso darbo neatliko. Kiek vėliau tėvams buvo pasakyta, jog vienintelė išeitis – breketai – kas mane, kuklią mergaitę, labai išgąsdino ir išmaldavau tėvų to nedaryti. Tėtis man pasakė „bet kai užaugsi, ne kaltink mūsų, jog neliepėm“.

 

Tad prieš kelerius metus morališkai pribrendau breketams (nekaltindama tėvų, be abejo:)) ir iš keleto ortodontų išgirdau, jog gydymui kelias vienintelis – operacija. Taip atsidūriau konsultacijoje pas gyd. Simoną, bet tuo metu viską pasvėrusi nusprendžiau nesiimti tokio sudėtingo gydymo. O dabar, vėl susimąsčiau ir suprantau, jog niekur nepabėgsiu – mintys vis grįš ir dvejosiu, ar priėmiau teisingą sprendimą nepasirūpinti savo sveikata maksimaliai. Todėl dabar esu pilnai nusiteikusi viską susitvarkyti ir nesigailėti ko nors nepadariusi.