VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Simona Charitonenkovaitė

Amžius: 
20 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
22000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
1115 Eur

Paramos likutis: 
1115

ATVIRO ŽANDIKAULIO ISTORIJA

Sveiki, 

esu Simona Charitonenkovaitė, man 20 metų. 

Nuo pat vaikystės turiu progresuojančią sąkandžio problemą. Nuo 11 metų problema bandyta spręsti ir dantų plokštelėmis ir greito plėtimo sraigtu, tačiau vis augantis apatinis žandikaulis tik blogino sąkandį. 

Todėl dabar, po 9 metų, apatinis žandikaulis, yra kur kas didesnis nei viršutinis. Dėl šios problemos nepavyksta tinkamai sukąsti dantų, tarp dviejų žandikaulių lieka tarpas.

Netaisyklingas sąkandis daro įtakos sveikatai - tenka gyventi su migrena jau 5 metus, kas išties labai trukdo jaustis gerai. Dėl sąkandžio kasdien taip pat sunku ir valgyti, nes negaliu pilnai sukąsti maisto priekiniais dantimis. Netaisyklingas sąkandis matosi akivaizdžiai, dėl to sunku ir pasitikėti savimi.

Šiuo metu studijuoju ir siekiu karjeros aukštumų, todėl kol kas sunku greitai sukaupti tokią didelę pinigų sumą svajonei išpildyti. Tačiau tikiu, kad vieni kitiems padėdami pasaulį darome kur kas labiau saulėtu, tad lauksiu Jūsų man šilumą reiškiančių pagalbos spindulių!