VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Sandra Grigelionienė

Amžius: 
33 m.
Miestas: 
Panevėžys
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
8000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
387 Eur

Paramos likutis: 
387

Visu pirmiausia, tai labai noriu padėkoti už jūsų skiriama laiką mano istorijai – AČIŪ. Tai išties man labai svarbu. Nemeluosiu, kad prireikė nemažai laiko ir drąsos kol pasiryžau prisėsti ir papasakoti apie save ir savo problemas.

 Esu laimingai ištekėjusi, auginu du berniukus, turiu darbą ir stogą virš galvos. Atrodo ir ko gi daugiau reikia ?
 Deje, bet nuo pat vaikystės mane lydi akių ir dantų problemos. Buvo aplankytas ne vienas miestas ir ne vienas gydytojas. Jau pati, net nebepamenu nuo kelių metukų pradėjau draugauti su akinukais ir dantų plokštelėmis…

 Man paaugus akių problemos niekur nedingo, tačiau jos stabilizavosi, todėl su jomis jau susigyvenau :) Deje, bet dėl dantų taip džiaugtis negaliu. Beaugant man mano dantų problemos taip pat didėjo ir viskas komplikuojasi iki šiol. Dėl netaisyklingo sąkandžio pradėjo dilti sveiki dantys. Prasidėjo ir žandikaulio skausmai, kurie užeina valgant ar tiesiog juokantis. Netaisiklingas sąkandis tampa dar akivaizdžiau matomas iš šalies, nes jis vis daugiau komplikuojasi.

 Ir norint viską sutvarkyti - užbėgti didesnėms komlikacijoms ir skausmams už akių, reikalingas ilgas paruošimas breketais ( truks apie 3-4m.} ir tada abiejų žandikaulių operacija, kuri trunka apie 6val. Ši reikalinga suma yra už operaciją ( be breketų ). Viską susumavus suma daug didenė. Deje, tačiau valstybė tokių operacijų nekompensuoja. Mano šeimos biudžetui tokios sumos yra kosminės :( Todėl labai džiaugiuosi, kad yra tokie fondai ir galimybė paprašyti kiekvieno iš jūsų prisidėti nors ir maža dalele, nes man tai reiškštu labai daug.