VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Samanta Vinickaitė

Amžius: 
15 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
15000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
604 Eur

Paramos likutis: 
604

Aš Esu Samanta, man šiuo metu yra 16 metų. Jau praėjo 6 metai kai turiu problemų su dantimis ir apatiniu žandikauliu. Nuo 10 metų kreipėmės į antro lygio ortodontą, teko 5 metus nešioti plokštelę, kuri turėjo ištiesinti viršutinę eilę dantų, tačiau kažkodėl nebuvo pastebėta jog mano apatinis žandikaulis nesivystė taip sparčiai kaip viršutinis, ko pasėkoje rezultatas gavosi prastas: 1.5 cm sąkandžio skirtumas tar apatinio ir viršutinio žandikaulio, neskaitant kad viršutiniai priekiniai dantys išvirto į priekį, dėl to nuolat turiu sukandžiotą lūpą bei nudilusius apatinius kandžius.

Po kelių ortodontų III lygio konsultacijų sužinojau, kad kito kelio nėra kaip ortognatinė žandikaulių operacija sulaukus 18 metų. Turiu gerus draugus bei šeimą kurie mane palaiko, tačiau operacijos ir gydymo kaina yra virš mūsų galimybių ribų – 15000,00 Eur., todėl nusprendėme dalyvauti šiame projekte.

Širdingai dėkinga visiems kas nuspręs prisidėti prie mano žandikaulių operacijos ir gydymo.