VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Samanta Moceikaitytė

Amžius: 
29 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
12000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
2143 Eur

Panaudota paramos suma: 
2143

2024 balandžio mėn. Samantai buvo apmokėta sąskaita už suteiktas odontologines paslaugas. Panaudota paramos suma 798 Eur.

2023 rugsėjo mėn. Samantai buvo apmokėta sąskaita už suteiktas odontologines paslaugas. Panaudota paramos suma 1345 Eur.

 

Sveiki, esu Samanta Moceikaitytė, man yra 29 metai. Nuo mažens turiu problematišką sąkandį. Vaikystėje nešiojau dantų plokšteles, deja vien jų pagalba nepavyko ištiesinti dantų ir sutvarkyti sąkandžio. Blogiausia tai, kad tuomet net nenutuokiau į kokią didelę problemą gali išaugti tiesiog kreivi dantys.

Dėl turimo netaisyklingo sąkandžio, kuris matomas akivaizdžiai, patyriau patyčias, todėl dažnai jaučiausi nedrąsiai, nepasitikėjau savimi.

Bėgant metams, problemos išaugo. Šiai dienai viršutinis žandikaulis yra per daug giliai, o apatinis per daug atsikišęs į priekį, kas lėmė beveik visada juntamą "girgždėjimą" tarp žandikaulių, stiprų traškėjimą, skausmą, dantų dylimą. Per stipriai išsižiojus yra tikimybė, žandikauliui išnirti...

Mano troškimas yra turėti tiesius dantis, taisyklingą sąkandį, gebėti pilnai sukramtyti maistą bei valgant negirdėti traškėjimo.

Vienintelis kelias išsipildyti šiai svajonei yra ortognatinė operacija.

Kadangi gydymas yra labai brangus ir nėra kompensuojamas, prašau Jūsų pagalbos padėti mano svajonei išsipildyti.