VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Rugilė Borcakaitė

Amžius: 
19 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
12000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
9097 Eur

Paramos likutis: 
9097

Sveiki, mano vardas Rugilė. Žandikaulio problemas turiu nuo pat gimimo. Taip pat turėjau vilko gomorį, kiškio lūpą. Nuo pat vaikystės, iki paauglystės man buvo atlikta apytiksliai 10 operacijų. Vaikystėje su mama vaikščiojome pas skirtingus gydytojus, buvo nuspresta daryti operaciją, tačiau tam neturėjome finansinių galimybių. Prieš metus, po mamytės mirties susisiekėme su gydytoju Simonu Grybausku ir nusprendėme gydymą pradėti iš naujo. Gydytojas su komanda nusprendė mane gydyti be jokio atlygio, už ką būsiu dėkinga visą likusį gyvenimą Nepaisant to, visi žinome, kad ortodontinis gydymas bei operacijos reikalauja labai didelių finansų bei išteklių. Tad labai norėčiau, kad bent kažkiek pinigėlių pasidengtų. 

Vaikystėje patyriau be galo daug patyčių iš bendraamžių, bei vyresnių žmonių dėl savo neišsivysčiusio, per mažo žandikaulio. Su tuo susigyventi ir išmokti nekreipti dėmesio buvo rimtas išbandymas. Kompleksas yra išlikes iki šių dienų. Žiūrint iš funkcinės pusės: yra sunku aiškiai ir rišliai kalbėti, reikia nuolat sau galvoje apie tai priminti. Kad kalbėjimas būtų aiškesnis, reikia plačiai darynėti burną, kalbėti sulėtintai. Ko pasekoje labai pavargsti ir jauti žandikaulio skausmą. Taip pat yra sunku kramtyti bei ryti maistą. Maistas dažnu atveju nėra tinkamai sukramtytas, tad būna springimo atvejų, ar kuomet maistas sunkiai nuslysta stemple. 

Kaip sakoma, mes esame stipresni kartu ir geras darbas visuomet sugrįžta dvigubai. Norėčiau nuoširdžiai paskatinti prisidėti prie mano kelionės taisyklingo, gražaus ir sugražinąnčio gyvenimo kokybę žandikaulio. Esu neapsakomai dėkinga už Jūsų paramą ir siunčiu daug meilės.