VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Rita Kazlauskė

Amžius: 
37 m.
Miestas: 
Kaunas
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
13000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
302 Eur

Paramos likutis: 
302

Mano vardas Rita. Mano diagnozė - skeletinė sąkandžio anomalija: kreivi susigrūdę dantys, didelis apatinis žandikaulis, veido asimetrija, per siauras viršutinis dantų lankas, veido profilis plokščias, sąkandis kryžminis.

Dėl kreivų dantų nuo vaikystės turiu kompleksą, aišku patyčios mokykloje, vengimas šypsotis nuotraukose. Nors ir nešiojau plokštelę, tačiau ji man nelabai padėjo, tik kažkiek ištiesino viršutinį dantų lanką.

Paauglystėje apsilankius pas ortodontę išgirdau, kad mano atveju su breketais, taip paprastai dantų ištiesinti nepavyks, reikalinga žandikaulių operacija, tada dar lankiausi pas keletą ortodontų ir visų diagnozė buvo ta pati – operacija. Po vizitų grįždavau namo nusivylusi, kadangi, tai ne tik sudėtinga operacija, bet ir brangi, kurios dėja ligonių kasos nekompensuoja. Buvau susitaikiusi, kad ir toliau gyvensiu su kreivais dantimis, kaip iki šiol.

Tačiau bėgant metams atsirado žandikaulio skausmai prie ausies, žiojantis pasigirsta traškesys ir skausmas, teko kreiptis vėl į ortodontus. Dabar nešioju ortodontinę kapą sąnariui gydyti. Buvau nukreipta apsilankyti pas veido ir žandikaulių specialistą Simoną Grybauską, kuris taip pat patvirtino, kad reikalinga operacija, nes jos nedarant, ateityje situacija tik blogės – dėl netaisyklingo sąkandžio dyla dantys, apsunkintas kvėpavimas per nosį, blogai sukramtomas maistas ir t.t. Todėl ryžtuosi operaciajai, kuri leis išvengti esamų ir būsimų sveikatos problemų bei turėti gražią šypseną.

Manęs dar laukia ilgas kelias – breketai, abiejų žandikaulių plėtimo operacija, dantų implantavimas ir tada ortognatinė operacija. Kadangi tokią didelę sumą sutaupyti savarankiškai sunku, prašau Jūsų pagalbos prisidėti prie mano gydymo.