VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Martyna Janukaitytė

Amžius: 
22 m.
Miestas: 
Panevėžys
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
0 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

2021 rugsėjo mėn. 

Martynai buvo atlikta veido ir žandikaulių operacija. Surinkta parama - 4800 Eur buvo skirta apmokėti pasiruošimo ir operacijos išlaidas.

Esu Martyna, šiuo metu man 20 metų. Nuo pat vaikystės jaučiau didžiulį diskomfortą dėl savo kreivų dantų. Tuo tikslu nešiojau netgi keturias ortodontines plokšteles, nors didelio noro, kaip ir kiekvienas vaikas, neturėjau. Tik tikėjau, kad jų pagalba pavyks išlyginti dantis. Deja, jie taip ir liko nepakitę, o prasidėjus paauglystei, pradėjau jausti dar didesnį diskomfortą dėl kreivų dantų ir netaisyklingo sąkandžio. Nustojau šypsotis, nes ne kartą iš aplinkinių sulaukiau replikų ir ne pačių maloniausių žodžių dėl savo netobulų dantų ir šypsenos. Visi mano artimieji žinojo apie šią problemą, matė, kaip aš pergyvenu, kompleksuoju, tuomet pradėjo ieškoti būdų ir galimybių, kaip man padėti.

Būdama paauglė, paskatinta artimųjų, aš vėl apsilankiau pas gydytoją ortodontę. Eidama į konsultaciją, maniau, kad vienintelė galimybė išlyginti dantis ir sutvarkyti sąkandį yra breketai, ir neturėjau net menkiausios minties apie ortognatinę operaciją. Kai išgirdau iš gydytojos ortodontės, kad pradėti gydymą vien tik breketais, be ortognatinės operacijos, neverta, akyse atsirado ašaros. Buvo svarstymų, ar tikrai šis gydymo būdas man padės, ar pajėgsiu nueiti ilgą ir kantrų ortodontinį gydymo kelią iki ortognatinės operacijos, ar toliau po operacijos dar apie metus turėsiu kantrybės nešioti breketus, kilo klausimas, ar man iš viso reikia šios operacijos, o gal gyventi su esama padėtimi ir toliau nesišypsoti, kompleksuoti... Vis dėlto pasiryžau ilgam ir kantrybės reikalaujančiam gydymui, dėl kurio nesigailiu ir kuris šiuo metu suteikia vilties kažkada plačiai šypsotis!

Taigi, prieš vienerius metus prasidėjo optimizmo ir vilties kupinas kelias - pradėtas ortognatinis gydymas. Šiuo metu esu su breketais ir su nekantrumu laukiu operacijos ir tos akimirkos, kai pamatysiu save kitokią veidrodyje. Tikiu, kad galutinis rezultatas mane padarys dar labiau pasitikinčia savimi. Tik vienintelis trūkumas šiame kelyje – reikalinga suma mano gydymui. Tik artimųjų  ir Jūsų pagalba tikiuosi surinkti  šią sumą. Tariu Jums visiems nuoširdų AČIŪ!