VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Liveta Augaitė

Amžius: 
21 m.
Miestas: 
Alytus
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
0 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

2022 balandžio mėn.

Livetai buvo atlikta veido ir žandikaulių operacija. Surinkta parama - 2080 Eur buvo skirta apmokėti operacijos išlaidas.

Aš esu Liveta, man 18 metų. Gyvenu Alytuje. Šiuo metu esu abiturientė. Mano diagnozė - skeletinė sąkandžio anomalija. Apie šią diagnozę sužinojau būdama paauglė. Nors vaikystėje patys pirmieji dantukai buvo gražūs ir lygūs, tačiau nuolatiniai pradėjo dygti netaisyklingi ir kreivi. Tuomet ir prasidėjo mano kančios dėl jų… Išdygus visiems nuolatiniams dantims, pradėjau lankytis pas gydytoją ortodontą. Ilgas ir kankinantis plokštelių nešiojimas nedavė jokių rezultatų. Dantys sunkiai tiesinosi. Vėliau dar labiau pradėjo krypti apatiniai ir viršutiniai dantys, žandikauliai, sąkandis tapo netaisyklingas, atsirado veido asimetrija. Pasidarė sunku kąsti kietesnį maistą, kramtyti. Bandydami išsiaiškinti priežastį, kreipėmės į privatų odontologijos kabinetą, kur netikėtai sužinojome, kad man reikalingas chirurginis (ortognatinis) gydymas.  Nuo tada prasidėjo ilgas, daug pastangų reikalaujantis gydymas.

Šiuo metu vyksta ortognatinis pasiruošimas - nešioju breketus, kurių pagalba dantys šiek tiek išsitiesino, tačiau dėl netaisyklingos žandikaulių padėties valgant vis dar jaučiu didžiulį skausmą ir diskomfortą. Manęs laukia apatinio ir virsutinio žandikaulių operacija, tačiau ortognatinio pasiruošimo ir operacijos suma yra pakankamai didelė, kurios mano šeima neturi galimybės surinkti. Labai prašau visų Jūsų finansinės pagalbos, nes be šio gydymo ir operacijos negalėsiu gyventi pilnaverčio gyvenimo, neturėsiu gražios šypsenos, jausiu pastovų skausmą, diskomfortą. Iš anksto dėkoju Jums!