VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Kristupas Puodžiukynas

Amžius: 
25 m.
Miestas: 
Kaunas
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
12000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

Veido asimetrija manęs negąsdino, net pamilau kaip atrodau. Bet laikui einant vis girdėdavau kaip trašką mano žandikaulis, o dantų kondicija vis blogėdavo dėl kreivo sąkandžio. Kiekvienas apsilankymas pas dantiste vis brangesnis, o sutvarkius viena problema, atsirasdavo kitą nors dantimis nenustojau rūpintis.

Visa ši istorija prasidėjo kai dvylikos metų ( kol mano žandikaulis dar formavosi ) stipriai susimušiau smakrą, reikėjo siūti. Dėl šio įvykio nepastebėjau kaip viena žandikaulio pusė įtrūko, man augant veidas prisitaikė ir pradėjo kreivėti kartu su dantimis. Po kiek laiko pasiryžau sutvarkyti šią problema, bet išgirdus viso gydymo sumą - suglumau. Būdamas studentas nesupratau kaip per du metas man pasiekti ši tikslą, apsilankius S’OS klinikoje buvau informuotas apie “Veido fondo” galimybę ir viltis vėl atsirado. 

Jums prisidėjus prie mano gydymo būsiu dėkingas ir be perstojo šypsosiuosi!