VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Kotryna Adomavičiūtė

Amžius: 
27 m.
Miestas: 
Ukmergė
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
23000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
50 Eur

Paramos likutis: 
50

Sveiki, esu Kotryna, man 27 metai, nuo vaikystės turiu netaisyklingą sąkandį.

Prieš 3 metus nuėjau pas ortodontą konsultuotis dėl ortodontinio gydymo tačiau jis mane sustabdė ir iš karto nukreipė į SOS kliniką konsultacijai dėl operacijos. Aš žinoma negalvojau, jog situacija yra tokia, kuri reikalauja OPERACIJOS. Pasikonsultavus su gydytoju/chirurgu, paaiškėjo, kad reikalinga ne vieno žandikaulio operacija, o dviejų.. Viršutinis žandikaulis- įdubęs į vidų, apatinis išsivystęs greičiau nei viršutinis- atsikišęs į priekį.

Iš esmės, pokalbis išgąsdino, įvairios komplikacijos priverstų susimąstyti kiekvieną. Sudėjus visus taškus ant i, priėmiau sprendimą ryžtis operacijai.

Tikriausiai tai su kuo tenka man susidurti kiekvieną dieną, gali suprasti ne kiekvienas: žandikaulio skausmas, traškesys, veido asimetrija, besišypsant nesimato viršutinių dantų, dylantis sveiki dantys (tie, kurie neturėtų taip greitai dilti), elementarus maisto atsikandimas- man tampa iššūkiu.

O situacija yra daugiau nei paprasta- kainuoja ji nemažai :)

Sako, jog per gyvenimą žmogus turi vos kelias dideles svajones, viena mano svajonė yra būtent ši, turėti sąkandį, kuris man nebetrukdys mėgautis gyvenimo kokybe, o tik suteiks daugiau džiaugsmo, tad visus galinčius, norinčius, kviečiu prisijungti prie mano svajonės išsipildymo su 1,2% prisidėjimu :)