VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Irena Jaškauskaitė

Amžius: 
29 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
15000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

Sveiki, esu Irena, man 29 metai. Prašau surinkti 15 000 Eur.

Nuo pat vaikystės turėjau problemų su kreivais dantimis – ne vienus metus nešiojau dantų plokšteles, kurios daugmaž sustatė dantis į vieną liniją, tačiau specialistai sakė, kad pagrindinės problemos –  netaisyklingo sąkandžio – tai niekaip neišspręs. Apie ortognatinę chirurgiją buvau girdėjus ir pasikonsultavusi, bet atidėliojau gydymą, nes ypač gąsdino didelė pasiruošimo operacijai kaina. Tačiau laikas bėgo, pastebėjau visokių kompleksų susijusių su savo asimetrišku veidu, taip pat dažnas dantų taisymas ir dantų dilimas. Todėl vis neapleido mintis, kad reikia ryžtis ir ieškoti būdų, kaip pasirūpinti savimi ir sveikata, kadangi metams bėgant gali kilti ir daug daugiau problemų dėl netaisyklingo sąkandžio (žandikaulio, galvos skausmai ir kt.).

Šiuo metu man yra diagnozuota skeletinė sąkandžio anomalija (K07.1): veido asimetrija, traška dešinysis žandikaulio sąnarys, kreivi, susigrūdę dantys, netaisyklingas sukandimas.
Dėl minėtų priežasčių yra apsunkintas kramtymas, dyla sveiki dantys, prilenda maisto likučių ir reikalingas dažnesnis dantų taisymas, traška žandikaulio sąnarys.
Ortognatinio gydymo tikslas – ištiesinti dantis, turėti taisyklingą sukandimą, pašalinti veido asimetriją, sustabdyti dantų dėvėjimąsi.
Turbūt nėra žmogaus, kuris nenorėtų džiaugtis gražia ir simetriška šypsena, tačiau ne visiems tas procesas reikalauja tokio ilgo pasiruošimo ir sudėtingos operacijos. Tad labai kviečiu prisidėti prie svajonės išsipildymo!