VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Ignas Jogminas

Amžius: 
24 m.
Miestas: 
Marijampolė
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
10000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
887 Eur

Paramos likutis: 
887

Labas! Ačiū Jums, už skirtą dėmesį mano istorijai!

Visada pradėjus galvoti apie žandikaulio ir dantų situaciją apima nerimas ir jaudulys. Galbūt todėl, nes visa ši kelionė yra didžiausia ir svarbiausia mano gyvenime.

Vaikystėje su tėvais pastebėjome, kad viršutinis ir apatinis žandikauliai auga neproporcingai ir apatinis žandikaulis yra didesnis. Nuėjome pas ortodontę, kuri pasakė, kad reikia bandyti gydyti plokštelėmis. Palaipsniui situacijai blogėjant, apatinis žandikaulis darėsi vis didesnis, atsirado problemų su maisto atkandimu ir kramtymu, nes kramtydavau tik dviem krūminiais dantimis, žandikaulis pradėjo braškėti. Nustojau šypsotis, rodyti dantis tapo sudėtinga, net dantų gydytojams, todėl vengdavau eiti pas specialistus, o ir gydymas šeimai buvo finansiškai neįkandamas.

23 metų nusprendžiau susiimti ir pradėti šią kelionę. Nuvykau pas ortodontę, kuri pasakė, kad turiu apsilankyti pas chirurgą, dėl ortognatinio gydymo. Nuvykau į konsultaciją pas gydytoją Simoną Grybauską, kuris patvirtino - reikės abiejų žandikaulių operacijos. Šiuo metu nuo gydymo pradžios yra praėję nepilnai metai, vyksta pasiruošimas operacijai, gydymas breketais.

Visą šį laiką delsiau kreiptis į Veido Fondą ir prašyti Jūsų finansinės pagalbos. Tiesa, ir dabar rašydamas šį tekstą jaučiuosi nedrąsiai, bet pats ir su šeimos pagalba neišgalėtumėme susimokėti, nes finansiškai ši kelionė yra labai didelis iššūkis.

Visus skatinu paskaityti ir kitų Veido Fondo pacientų istorijas ir prisidėti prie jų gydymo! Mums tai labai daug reiškia!

Esu ir būsiu dėkingas visą savo gyvenimą!