VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Gabrielė Pelutytė

Amžius: 
13 m.
Miestas: 
Šiauliai
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
11000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

Esu Gabrielė. Man šiuo metu yra 13 metų. Prašau surinkti 11000,00 Eur paramą mano veido, sąkandžio ir kvėpavimo takų analizei, planavimui, diagnostikai bei operacijai.

Ortognatinio gydymo tikslas – ištiesinti dantis, turėti taisyklingą sukandimą, pašalinti veido asimetriją, sustabdyti dantų dėvėjimąsi. Šiuo metu mano smakras yra ženkliai pasislinkęs į vidų, kas lemia apsunkintą kvėpavimą, jaučiu nuolatinį mieguistumą, koncentracijos stoką bei daugelį kitų nepatogumų sukeliančių diskomfortą kasdieniame gyvenime.

S. Grybausko klinikoje pasikonsultavus su specialistais, buvo nutarta, kad ateityje reikalinga operacija, kuri kainuoja labai brangiai. Dabar yra susigrūdę, kreivi dantys, veido asimetrija, II klasė, išgaubtas veido profilis. Žvelgiant į ateitį, norėčiau turėti pilnavertišką gyvenimą, o ši operacija man reikalinga tiek dėl estetinės išvaizdos, tiek ir dėl galimų sveikatos problemų.