VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Evelina Platūkė

Amžius: 
36 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
18000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

Sveiki, mano vardas Evelina, man 36 metai.

Žiūrėdama į veidrodį pastebėjau, kad veidas darosi asimetriškas, ir kad ta asimetrija bėgant laikui vis ryškėja. 2022 metais kreipiausi į odontologijos kliniką, kad išsiaiškinti ir susitvarkyti veido asimetrijos problemą. Odontologas nukreipė mane pas ortodontą tada pirma kartą išgirdau kad turiu problemų su žandikaulio sąnarine galva ir ištiesinti veido asimetrijos vien breketais nepavyks ir yra reikalinga sudėtinga ortognatinė operacija.

Šiuo metu man yra diagnozuota apatinio žandikaulio hiperplazija, viršutinių ir apatinių dantų centro neatitikimas, okliuzinės plokštumos horizontali asimetrija, dalinė antrinė adentija, ryškus smakro nuokrypis į dešinę.

Išgirdusi kokia šios operacijos kaina, supratau, kad pačiai tokios pinigų sumos surinkti nepavyks. Šeimoje auga du mažamečiai vaikai, todėl tikiuosi per šį fondą surinkti 18 000 Eur, kurie reikalingi ortodontiniam ir ortognatiniam gydymui, kuris truks apie 3-4 metus.

Gydymas reikalauja sudėtingo pasiruošimo ir operacijos. Operacija ir gydymas man padės atsikratyti veido asimetrijos, ištaisyti sąkandį ir ištiesinti ir išcentruoti dantis, kad galėčiau džiaugtis gražia, simetriška šypsena.