VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Emilija Paulikaitytė

Amžius: 
21 m.
Miestas: 
Tauragė
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
8000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
582 Eur

Paramos likutis: 
582

Atnaujinta! 2021-07-22

Pacientei atlikta ortognatinė operacija. Panaudota sukaupta suma 1340 EUR.

Pacientės istorija

Esu Emilija iš Tauragės. Nuo pat vaikystės iki dabar, sulaukusi 16-os, vis dar turiu didelių problemų su dantimis, žandikauliais, kvėpavimu. Iš vaikystės man išlikę slogūs prisiminimai apie apsunkintą kvėpavimą per nosį, dėl ko dažnai būdavau prasižiojusi, kreivus dantis, bemieges naktis... Sulaukusi vos dvejų metų jau turėjau pirmąją operaciją, adenoidų šalinimo, kuri, deja, nedavė teigiamų rezultatų. Po metų teko vėl kartoti šią procedūrą. Be to, nuolatiniai dantys pradėjo dygti kreivi. Kadangi tuomet specialisto Tauragėje nebuvo, kreipėmės į Jurbarke dirbančią ortodontę, atvažiuojančią iš Vilniaus. Prasidėjo ilgas ortodontinis gydymas. Taigi, jau nuo 7-erių metų pradėjau nešioti plokšteles dėl kreivų dantų.

Gydymas buvo tęsiamas iki tol, kol man sukako 15-a metų. Per visą šį laikotarpį nešiojau kelias plokšteles, gomurinį lanką, kaukę, stumiančią dantų lanką į priekį. Deja, norimo rezultato pasiekti nepavyko. Buvo visko: bemiegių naktų, kuomet reikėjo būti su prietaisais net naktimis, ašarų, nusivylimų ir neatsakytų klausimų, kodėl tai nutiko būtent man. Norėjosi, kad viskas baigtųsi greičiau, bet... Man augant žandikauliai vis labiau kreivėjo, ryškėjo veido asimetrija, iltiniai dantys liko neišdygę, valgyti darėsi vis sunkiau ir sunkiau, o blogiausia buvo tai, jog pasitikėjimas savimi blėso kiekvieną dieną. Tačiau sužibo viltis, kad mano gyvenimas gali pasikeisti, kai sužinojome apie galimybę atlikti ortognatinę operaciją. Nuo šiol kiekvieną minutę laukiu, kada galėsiu pasitikėti savimi ir pagaliau nusišypsoti nesigėdydama.

Vienintelė kliūtis eiti mano svajonės link yra finansai. Nors tėvai yra dirbantys, tačiau atlyginimai yra nedideli, pakanka tik pragyvenimui. Be ortognatinio gydymo išlaidų manęs dar laukia ir studijos. Paskatinta daktarų, kurie rūpinasi manimi, aš norėčiau studijuoti mediciną ir taip pat padėti kitiems. Suma už ortognatinį gydymą ir operaciją mums labai didelis iššūkis, todėl kreipiamės į Jus visus finansinės pagalbos. Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs mums padėtumėte. Iš anksto dėkojame!