VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Emilija Kaselytė

Amžius: 
21 m.
Miestas: 
Kaunas
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
12000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
1331 Eur

Panaudota paramos suma: 
1331

2024 balandžio mėn. apmokėta Emilijos dalinė sąskaita už ortognatinę operaciją 1331,37 eur.

 

Mano vardas Emilija. Mano diagnozė –  skeletinė žandiklaulio anomalija. Per siauras viršutinis dantų lankas, per didelis apatinis žandikaulis, kuris atsikišęs į priekį, veido asimetrija, plokščias veido profilis.

Nuo mažens jaučiu diskomfortą dėl savo šypsenos. Mokyklos suole pamenu sėdėdavau prie lango, o nuo bendraklasių slėpdavausi remiantis ranka į skruostą. Man nepatiko nuotraukose šypsotis, o ir prieš auditoriją iki šiol viešai kalbėti nepatogu. Kai nežiūriu į veidrodį, atrodo, viskas puiku, esu drąsi, entuziastiška ir ryžtinga, bet kai savo atspindį pamatau vitrinos lange – nusiviliu. Žinau, kad tai ne aš, šis mano veido vaizdas neatspindi mano asmenybės. Bet tai ne tik estetika, kurios taip trokštu, svarbiausia tai – sveikata.

Paauglystėje apsilankius pas ortodontę sulaukiau jos susirūpinusio žvilgsnio, ji pasakė, kad reikalai prasti ir reikalinga operacija.  Buvo pasiūlyta susitikti su veido ir žandikaulių specialistu Simonu Grybausku, kuris taip pat patvirtino, jog sąkandis yra netaisyklingas ir gydymas breketais man nepadės, reikalinga abiejų žandikaulių operacija, kurios dėka bus užtikrinta galvos skausmo, dantų dilimo, apsunkinto kvėpavimo per nosį, blogai sukramtomo maisto ir daug kitų neigiamų blogo sąkandžio veiksnių prevencija.  Simonas pabrėžė, kad operacija sudėtinga ir brangi, tuo metu gyvenau su močiute, kuri tikrai man negalėjo padėti, niekas negalėjo paremti. Buvau susitaikiusi gyventi su negražia šypsena ir prasta saviverte iki dabar.

Tačiau aš čia, jau su breketais, žengiu svajonės link. Pasiryžau operacijai, kuri padės išvengti skausmo ir sveikatos problemų bei suteiks man gražią šypseną. Manęs laukia sveikų dantų rovimas su tikslu praplėsti viršutinį žandikaulį, tiesinami kreivi dantys ir tuomet ortognatinė operacija. Esu viena, šiais metais baigusi universitetą jauna mergina ir man labai sunku sutaupyti tokią sumą per dvejus pasiruošimo operacijai metus, bet aš labai stengiuosi. Prašau Jūsų, gerų žmonių pagalbos prisidėti prie mano gydymo ir svajonės išsipildymo. Tikiu gerumu ir neabejingumu, būtent šios vertybės pasaulį kuria gražesniu!