VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Eglė Rudzevičiūtė

Amžius: 
27 m.
Miestas: 
Lepšių km., Lukšių sen., Šakių raj.
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
0 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

Atnaujinta! 2019 04 09

Po ortognatinio gydymo ir operacijos, Eglei buvo atliekamos kitos procedūros, tokios kaip dantų plombavimas. Panaudota surinkta suma: 543,00 EUR.

Atnaujinta! 2017 m.

"Veido fondo" pacientai ne tik kreipiasi pagalbos vardan esminių gyvenimo pokyčių, bet ir patys jų aktyviai siekia. Eglė, pasidalinusi savo istorija, nenuleido rankų ir jai pavyko savarankiškai sukaupti pirminiam gydymui bei operacijai reikalingą sumą. Po operacijos, atliktos 2017 m. pavasarį, šiandien ji švyti ir spinduliuoja džiaugsmu, o Jūsų dėmesio bei rūpesčio dėka surinkta (ir vis dar kaupiama) suma bus panaudota baigiamajam gydymui.

AČIŪ!

-

Mano vardas Eglė. Aš, kaip ir nemaža dalis kitų žmonių, turiu problemų su dantimis. Atrodo, lyg ir nieko keisto, juk daug kas yra atsidūrę panašioje situacijoje. Tačiau mano dantų defektas sukelia ypač didelį diskomfortą. Kai buvau maža, turėjau gražius, lygius dantis, bet man augant pradėjo ryškėti rimtos problemos. Maždaug nuo 14 metų ėmiau lankytis pas specialistus, konsultuotis, ir tada prasidėjo mano ilgas kelias gražios šypsenos link.

Deja, mano dantys buvo ne tik kreivi, bet ir nesudarė taisyklingo sąkandžio. Dėl netaisyklingo sąkandžio nuolatos esu truputį prasižiojusi, yra labai sunku sučiaupti lūpas ir ilgai išlaikyti jas tokioje padėtyje. Veidas iš profilio atrodo netaisyklingas, nes smakras pasislinkęs atgal, taip pat negaliu normaliai maitintis (t.y. nesugebu atkąsti maisto, nes priekiniai dantys nesueina), todėl dažniausiai nesimėgauju maistu viešose vietose (atrodo, kad aplinkiniai pastebi, jog negaliu normaliai valgyti ir dėl to patiriu dar daugiau streso).

Toks dantų defektas sukelia ne tik diskomfortą, tačiau ir mažina savivertę, skatina kritinį savęs pačios vertinimą. Operacijai reikalinga suma yra labai didelė. Šeimoje yra tik vienas dirbantis asmuo (mano tėtis), mama nedirba, nes turi sveikatos problemų, o aš studijuoju valstybės nefinansuojamoje vietoje, todėl surinkti tokią pinigų sumą mums beveik neįmanoma. Manau, kad po gydymo mano gyvenimas tikrai labai pasikeis. Pirmiausia, įgausiu daugiau pasitikėjimo savimi, nebejausiu nuolatinio diskomforto, nustosiu nerimauti dėl savo išvaizdos ir tiesiog būsiu laiminga. Na, o laimingas žmogus geba nuveikti kur kas daugiau gero.