VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Dovilė Veikutytė

Amžius: 
24 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
14000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
13823 Eur

Panaudota paramos suma: 
3290
Paramos likutis: 
10533

2023 gegužės mėn. Dovilei buvo atlikta  danties implantacija. Surinkta paramos dalis 790 Eur skirta apmokėti gydymo išlaidas.

2023 sausio mėn.  Dovilei buvo atlikta kaulo bloko operacija. Surinkta paramos dalis 2500 Eur skirta apmokėti operacijos išlaidas.

 

Sveiki, aš Dovilė ir man šiuo metu 22eji.

Jau nuo mažų dienų galima buvo pastebėti, kad veido profilis kitoks nei kitų, labai išsiskyrė apatinis žandikaulis. Augant, didėjo tarpas tarp žandikaulių, apatinis vis plėtėsi į priekį, ko pasekoje dabar priekiniai dantys nesusikanda, negaliu nieko atsikąsti, kramtyme dalyvauja tik krūminiai dantys. Paauglystėje labai dėl to kompleksuodavau, būnant apie 14-kos metų mama nuvedė pas ortodontę, kuri iškart pasakė, kad be operacijos to sutvarkyti neįmanoma, tvarkant tik breketais nebus gero galutinio rezultato, vėliau gali iškilti papildomų problemų dėl sąkandžio. Ašarų dėl tokios situacijos buvo daug, kai žinai kaip gali tai sutvarkyti, bet tam nebuvo galimybių, nebuvo atliekamų pinigų (mama viena augino dar brolį ir sesę).
Vėliau pradėjus dirbti, užsirašiau pas burnos chirurgą konsultacijai, paruošė gydymo planą ir pristatė jį man. Tuo metu džiaugiausi ir liūdėjau, džiaugiausi, kad tai įmanoma sutvarkyti, o liūdėjau, nes operacijos kaina 11,000€. Tai yra labai daug ir kolkas tai vienintelis stabdis šiame kelyje, nes operacija nors ir sunki, aš psichologiškai jai pasiruošusi, nusiteikusi viskam, bet tikiuosi geriausio! Pati stengiuosi taupyti, bet, esant dar labai jaunai ir neturint kas pagelbėtų su tokia didelę suma, turiu kreiptis į svetimus žmones ir prašyti pagalbos.
Vengiau rašyti ir į veido fondą, nes gėda, kad tokia situacija būtent man, kad negaliu visko pati.. labai tikiu, kad viešumas ir geri žmonės padės man įgyvendinti svajonę! Už tai būsiu labai dėkinga kiekvienam prisidėjusiam!
Šiuo metu breketais esu ruošiama ortognatinei operacijai.

Atnaujinta! 2023 sausio mėn.

Apmokėta 2500 eur sąskaita už kaulo bloko operaciją. 

Atnaujinta! 2022 sausio mėn.

Sėkmingai surinkus ortognatinei operacijai atlikti reikalingą sumą (11 000 eur), padidinome prašomą sumą iki 14 000 eur, nes Dovilei ateityje bus reikalingas implantavimas bei nuolatinis vainikėlis.