VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Deimantė Ulbaitė

Amžius: 
23 m.
Miestas: 
Klaipėda
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
12000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
10 Eur

Paramos likutis: 
10

Esu Deimantė, man šiuo metu yra 23 metai.
Prašau surinkti 12000,00 eur (dvylika tūkstančių eurų 00 euro centų) paramą mano veido, sąkandžio analizei, planavimui ir diagnostikai. Diagnozė - skeletinė sąkandžio anomalija (K07.1): priekiniai dantys truputi atsikišę, apatiniai susigrūdę, mažas žandikaulis užaugęs žemyn, veido asimetrija, traška kairysis žandikaulio sąnarys, jaučiamas momentinis skausmas kairioje pusėje valgant arba užeina momentinis skausmas, šypsena retrognatiška, jaušiamas diskonfortas valgant maistą.
Problema turiu gan senai, 14 metų nešiojau plokštele, tašiau po tam tikro įvykio nebenešiojau, buvo siūlyta dėtis breketus, bet tada nebuvo galimybių juos susidėti ir taip paliko. Laikui einant pradėjau jausti, kad kažkas blogai ir nesenai pradėjau tuo daugiau gilintis ir domėtis. Kreipiausi iš pradžių į ortodontą, ten pasidarius visus tyrimus, pasakė kreiptis į veido ir žandikaulio chirurgą, kuris pasakytu tiksliai dėl pačio žandikaulio būklės. Po pokalbio su veido ir žandikaulio chirurgo buvo nuspręsta dėl abiejų žandikaulių operacijos. Operacija tikrai nepigi ir tokių pinigėlių neturiu. Tačiau apie šį ‘‘VEIDO FONDA“ man pasakė pats veido ir žandikaulio chirurgas.
Ortognatinio gydymo tikslas – ištiesinti dantis, turėti taisyklingą sukandimą, pašalinti veido asimetriją, sustabdyti dantų dėvėjimąsi.
Tad tikiu, kad yra tikrai gerų žmonių, kurie gali padėti ir prisidėti prie svajonės pildymosi ir turėti gražia šypsena.
Labai jums AČIŪ kurie prisidės.