VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Darija Drozdova

Amžius: 
21 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
0 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

2020 sausio mėn.

Darijai buvo atlikta dviejų žandikaulių operacija. Surinkta 1202 Eur parama buvo skirta UAB „Kardiolita“ sąskaitai apmokėti.

 

Aš esu Darija, man 20 metų. Kaip ir kiekvienas žmogus, turiu svajonių, tikslų, kurių siekiu nuo pat vaikystės ir tikiuosi, kad niekas nesutrukdys eiti jų išsipildymo link.

Būdama 14-os sužinojau, kad turiu netaisyklingą sąkandį, bet tada nesupratau, kad ši problema gali apversti mano gyvenimą „aukštyn kojomis“. Viena iš svajonių - pabaigti mosklus ir tapti pasienio kontrolės pareigūne - turėjo nugrimzti į antrą planą. Visos pastangos buvo sutelktos į gydymą (sąkandžio, kaklo, galvos padėties problemų sprendimą), todėl baigusi vidurinę mokyklą, deja, pradėjau ne mokytis, o dirbti. Siekiau ir siekiu sutaupyti pakankamą sumą ortognatiniam ir ortodontiniam gydymui bei žandikaulių operacijai. Prisipažinsiu, ši misija tapo iššūkiu man, nes neturint išsilavinimo, teko imtis įvairiausių darbų - nuo lengviausių iki sunkiausių - kad išlaikyčiau save ir tuo pačiu atsidėčiau būsimai operacijai.

Šiuo metu esu ruošiama ortognatinei operacijai – jau uždėti breketai ant viršutinio ir apatinio žandikaulių. Kiekvienas vizitas pas gydytoją kainuoja, o dar reikia ir išgyventi. Puikiai suprantu, kad esu pati atsakinga už savo problemas ir visada stengiuosi viską įveikti savarankiškai, bet šiai dienai suvokiu, kad viena nepajėgsiu to padaryti. Abiejų tėvų netekau labai anksti, todėl neturiu artimųjų, kurie man padėtų...

Deja, sveikatos problemos mane vargina iki šiol. Didžiausias sunkumas yra kiekvieną dieną gyventi su skausmu ir kęsti diskomfortą. Atsiranda vis daugiau kompleksų dėl išvaizdos. Labai noriu pakeisti šią situaciją, su nekantrumu laukiu operacijos, todėl esu priversta prašyti Jūsų pagalbos. Iš anksto dėkoju už Jūsų paramą, net ir tą, kuri Jums gali atrodyti nežymi. Nuoširdžiai sakau, kad Jūsų pagalba yra mano paskutinė viltis, nes tai - mano kelias į pilnavertį gyvenimą ir didžiulis žingsnis tikslo link.