VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Dalia Misiulaitytė

Amžius: 
27 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
13000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
540 Eur

Paramos likutis: 
540

Sveiki,

Niekada plačiai nesišypsau. Besijuokdama galvoju kaip tai atrodo. Gėdijuosi savo nuotraukų. Ar Jums pažystamas šis jausmas ?

Mano vardas Dalia, man 27 metai. Dar būdama 14 metų paauglė, pastebėjau, kad turiu problemų su sąkandžiu, bet tada gydymui galimybių neturėjau, kadangi toks gydymas kainuoja didžiulius pinigus. 

Tačiau pagaliau atėjo laikas, kai sau pasakiau, kad daugiau laukti nebegalima, nes supratau, kad negydomas toks atvejis, ateityje gali sukelti dar daugiau nepatogumų. Jau dabar yra juntamas diskomfortas, kai dantys yra kreivi, jų negalima sukąsti. Maistas yra sukramtomas netinkmai, kas iššaukia skrandžio problemas. Pasikartojantis žandikaulio sanarių maudimas. Vis dažniau atsirandantis šveplavimas.

Paskatinta artimųjų bei draugų, pradėjau ieškoti sprendimų bei alternatyvų gydymui. Apsilankiau keturiose privačiuose odontologijos klinikose, tikėdamasi, kad mano situaciją galimą išspręsti nešiojant breketus. Tačiau iš visų išgirdau vieną ir tą patį verdiktą – reikalinga operaciją. Todėl kreipiausi į S. Grybausko kliniką, kurioje buvo atlikta išsami analizė, kuri tik patvirtino, kad  yra reikalinga abiejų žandikaulių operacija, kurios kaina siekia 13 000 Eur. Suma milžiniška, todėl pasiryžau dalyvauti šiame projekte, ir visų jūsų pagalba pabandyti surinkti reikiama sumą.

AČIŪ visiems prisidėjusiems prie svajonės išsipildymo !