VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Džiugas Jurgelevičius

Amžius: 
17 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
12000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
75 Eur

Paramos likutis: 
75

Sveiki, aš esu Džiugas Jurgelevičius, man yra 17 metų ir man yra nustatyta skeletinė sąkandžio anomalija ir žandikaulio sąnarių uždegimas. Apatinis žandikaulis yra gerokai pasistūmėjęs atgal ir tai dažnai sukelia skausmą kramtant maistą arba žiovaujant. 

Pradėsiu nuo pradžių: 2020 metais aš apsilankiau pas ortodontę, kurį man nustatė, kad mano dantys yra kreivi ir sąkandis netaisyklingas, todėl skyrė man nešioti breketus, kad tos problemos būtų išspręstos. Po trijų metų gydymo, pasikeitė mane gydanti ortodontė ir aš sužinojau, kad mano problema su žandikauliu yra kur kas rimtesnė. Tą kartą man išdėstė, kad dėl kažkodėl sutrikusio apatinio žandikaulio augimo, mano žandikaulio sąkandis yra prastesnis negu buvo iš pradžių ir pasiulė keliauti į S’OS kliniką tolimesnei konsultacijai. Čia aš sužinojau, kad, norint pilnai išspręsti mano problemą reikia atlikti abiejų žandikaulių ortognatinę operaciją.  Išgirdęs tokias žinias iš karto susikrimtau, nes supratau, kad po šios operacijos lauktų labai ilgas gyjimas, ką jau ir kalbėti apie rizikas operacijos metu. Tačiau daktarui parodžius, kaip mano veidas atrodytu po operacijos ir sužinojus, kad mano būklė galėtu prastėti, jeigu nuspręščiau nesioperuoti, aš galiausiai priėmiau sprendimą ir pasiryžau operuotis. Tada sužinojau gydymo kainą- 12 000 Eur. Suma labai didelė, bet mano ryžtas dar didesnis! Mano laimei, mane informavo apie projektą “Veido Fondas”, kur aš dabar į jus kreipiuosi. Jeigu jūs man padėsite surinkti lėšų šiai operacijai, aš galėsiu mėgautis taisyklingu sąkandžiu, šypsena, o svarbiausia, aš neturėsiu jokių komplikacijų ateityje. Taigi prašau jūsų, prisidėkite kiek galite ir ačiu, kad radote laiko sužinoti mano istoriją!