VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Artiom Antimonov

Amžius: 
18 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
8000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
342 Eur

Paramos likutis: 
342

Aš esu Artiomas. Su ortodontais susipažinau dar pradinėje mokykloje. Nustatė netaisyklingą sąkandį. Prasidėjo gydymas plokštelėmis. Po kurio laiko ortodontai užsiminė, kad plokštelių nepakaks ir reikės sąkandį taisyti breketais. Laikui bėgant, situacija tik blogėjo. Nuo vaikystės turėjau kalbos sutrikimą,dėl ko pastoviai lankiausi pas logopėdą. Vėliau pajaučiau, kad man sunku atkąsti maistą, kramtant maistą traška žandikaulių sąnariai, pastoviai miegu išsižiojęs, man sunku kvėpuoti. Pradėjau kompleksuoti dėl estetiškai negražių viršutinių atsikišusių dantų. Ieškant gydymo sprendimo, mane nukreipė pas burnos chirurgą dr.Grybauską, nes ortodontinis gydymas man nepadės išspręsti sveikatos problemų. Pasikonsultavus su daktaru išaiškėjo - visos mano bėdos išsprendžiamos, tam reikia atlikti sudėtingą ortognatinę operaciją. Mano diagnozė - Angle III klasė, atvirkščias sąkandis. Ortognatinio gydymo tikslas - ištiesinti dantis, turėti taisyklingą sąkandį, pašalinti veido asimetriją, stabdyti dantų dėvėjimąsi.

 

   Man reikia-

1. Pašalinti dar neišdygusius protinius dantis

2. Su greito plėtimo sraigtu praplėsti viršutinį žandikaulį (nes jis yra siauresnis už apatinį)

Praplėsti viršutinį žandikaulį plėtiku reikia paskubėti geriausia tai padaryti iki 18m ,kitaip man tektu operuoti ne tik apatinį ,bet ir viršutinį žandikaulį.

3.Uždėti breketus

4. Atlikti ortognatinę operaciją.

 

Be ortodontinio gydymo, ortognatinės operacijos kaina - 8000eur. Pats dar esu moksleivis ,dėl to negaliu apmokėti man reikalingo brangaus gydymo. Mano šeima gali sau leisti apmokėti tik ortodontinį gydymą, ortognatinės operacijos kaina deja mums nepakeliama. Todėl kreipėmės į Veido fondą, kad gerų, paslaugių žmonių pagalba galėtų būti atlikta reikalinga operaciją, pagerinti savo gyvenimo kokybę, jaustis pilnaverčių žmogumi  ir būti naudingam visuomenei. Iš anksto dėkoju visiems prisidėjusiems ir palaikiusiems.