VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Andrius Grigas

Amžius: 
29 m.
Miestas: 
Kaunas
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
12000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

Mieli draugai, šeima ir geraširdžiai rėmėjai,

Gyvenimas su giliu sąkandžiu paveikė ne tik mano fizinę sveikatą, bet ir pablogino savivertę bei bendrą savijautą. Iššūkiai, su kuriais susiduriu kasdien, nuo sudėtingo kramtymo, traškančio žandikaulio bei nelygių dantų iki poveikio mano veido bendrai estetikai, padarė šią kelionę daugiau nei tiesiog medicinine būtinybe. Pasikonsultavus su medicinos specialistais, man buvo rekomenduota atlikti ortognatinę operaciją, o ypač apatinio žandikaulio. Ši procedūra padės ne tik išspręsti funkcines problemas, kylančias dėl gilaus įkandimo, bet ir sustiprins veido harmoniją bei sugrąžins pasitikėjimą savimi. Nors šios operacijos perspektyva yra viltinga, su ja susijusi finansinė našta yra bauginanti. Pradėdamas šią gyvenimą keičiančią kelionę kreipiuosi į jus, prašydamas paramos. Jūsų skirta parama gali turėti didelės įtakos mano galimybėms gauti man reikalingą medicininę priežiūrą.

Dėkoju, kad skyrėte man laiko ir nusprendėte būti mano kelionės link transformacijos ir gražesnės šypsenos dalimi. Kartu mes galime padaryti skirtumą.

Su nuoširdžiu dėkingumu,

Andrius