VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Aleksandras Chlebnikovas

Amžius: 
36 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
10000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

Sveiki. Mano vardas Aleksandras.

Savo atvejo situacija buvau pastebėjęs nuo vaikystės. Dėl nevienodo žandikaulių augimo, apatinio žandikaulio dantys sukandant išsidėsto toliau už viršutinius. Tik įprastas dantų breketavimas tokiu atveju nėra veiksmingas. Dėl netaisyklingo sąkandžio nejaučiu didelio diskomforto, tačiau kalbant pasikeičia mano tarimas, o ateityje gali kilti papildomų pokyčių, reikalaujančių sudėtingo gydymo, kuo reikėtų pasirūpinti jau dabar.

Šiam gydymui pasiryžau, todėl pradėjau nuo pilno visų reikalingų tyrimų atlikimo. Šiuo metu jau yra sudarytas individualus ortodontinio gydymo ir ortognatinės operacijos gydymo planas.

Atsižvelgiant į finansines galimybes teko atidėti gydymą nenumatytam laikotarpiui ir tikiuosi Veido fondas suteiks bent nedidelę galimybę padengti pakankamai dideles išlaidas gydymui. Tačiau tikiu, kad tokios galimybės yra pasiekiamos, o jų rezultatas suteiks ir man įveikti šį nelengvą etapą, kuris suteiks papildomo pasitikėjimo ir džiaugsmo gyvenimui.

Iš anksto dėkodamas visiems galintiems ir pasirinkusiems skirti 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio mano gydymo kainos padengimui.