VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Aleksandra Brėdikytė

Amžius: 
18 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
11000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
1749 Eur

Paramos likutis: 
1749

Esu Aleksandra iš Vilniaus. Labai ilgą laiką turėjau problemų su dantimis ir žandikauliu. Esu nešiojusi įvairiausių plokštelių, kurios ne visada padėdavo. Nuo vaikystės turiu blogą sąkandį, bet visada galvojau kad viskas bus gerai, man tiesiog uždės breketus, pasikankinsiu su jais kelis metus ir viskas susitvarkys. Bet kaip augo apatinis žandikaulis taip ir augo, ir kai man buvo 14 metų, mano daktarė pasakė, kad nieko padaryti nebegalės, ir kad reikės operuoti. Nemeluosiu, bet eidama namo vos neapsiverkiau. Daktarė, pas kurią lankiausi jau visą gyvenimą, kuri visas mano problemas magiškai sutvarkydavo, dabar man pasakė, kad nebegali man padėti. Tikrai buvo apmaudu ir nemeluosiu, vis dar yra.

Kai sužinojau, kad man įmanoma padėti, buvau neapsakomai laiminga, bet, deja, laimė nesitęsė ilgai. Sužinojus gydymo kainą, apėmė neviltis. Už veido, sąkandžio ir kvėpavimo takų analizę, diagnostiką bei ortognatinę operaciją reikia sumokėti 11000.00 Eurų.

 Pirma mano idėja buvo susirasti darbą. Bet kas įdarbintų ir gerai mokėtų paauglei? Kita, buvo gauti finansinę paramą iš žmonių. Man niekada nepatiko prašyti tėvų ar draugų pinigų, ar iš esmės bet ko, todėl užtruko gan ilgai, kol aš prisiverčiau pagaliau kreiptis į „Veido fondą“. Dar vis jaučiuosi blogai prašydama pagalbos, bet kitos išeities neturiu. Tad būčiau labai dėkinga, jeigu pasiryžtumėte mane finansiškai paremti. Dėkoju iš anksto.