VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Pagalba medikams

Amžius: 
2020 m.
Miestas: 
Lietuva
Diagnozė: 
COVID-19
Reikalinga paramos suma: 
50000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
14400 Eur

Panaudota paramos suma: 
14000

Aštrėjant situacijai bei siekiant maksimaliai sušvelninti viruso Covid-19 pasėkmes, Veido fondas taip pat skuba į pagalbą kartu su S'OS klinikos odontologais bei pristato projektą "Dentist to Doctors".  Projekto metu, gydytojai odontologai be atlygio dalinsis savo patirtimi bei įžvalgomis, skaitydami paskaitas internete. 

Visą paskaitų ciklą galite rasti adresu https://www.dent2doc.com/, be to, norime atkreipti dėmesį, jog registracija į paskaitas yra būtina, o vietų skaičius ribotas.

Vienas dalyvis - vienas respiratorius, - taip skamba projekto šūkis. Dalyvavimas paskaitose - nemokamas, tačiau norintys ir galintys bus paraginti savanoriškai aukoti lėšas, kurios bus skirtos apsaugos priemonių medikams pirkimui.

Lėšas galite aukoti spausdami žemiau puslapyje esantį mygtuką: „Noriu prisidėti“, bei pasirinkę Jums patogų būdą (apmokėjimą per paypal / elektroninę bankinynkystę) arba galite atlikti bankinį pavedimą nurodydami žemiau pateiktus duomenis:

VšĮ „Veido fondas“ 
Įmonės kodas: 303469365
AB SEB bankas
kodas 70440 
IBAN LT50 7044 0600 0800 0922
Perlaidos paskirtis: Pagalba medikams

#pagalbamedikams #kartumesstiprus #covid-19

 

2020 Balandžio 14 diena

 

Surinktos lėšos iškeliauja medikams!
Šiandien turime kuo pasidžiaugti – kilus ekstremaliai situacijai, S’OS klinikos gydytojai susitelkė ir nuo pat karantino pradžios aktyviai ėmėsi visuomeninės veiklos. Jie pirmieji suorganizavo savanorišką nemokamų webinar’ų ciklą, kurių pagrindinis tikslas buvo – surinkti paramą medikams, kasdien stojantiems į kovą su Covid-19. Gydytojų žinios ir patirtis buvo nukreipti kilniam tikslui – padėti kolegoms.
Šios iniciatyvos dėka suirinktus 14 400 EUR VŠĮ „Veido fondas“ šiandien pervedė ne pelno siekiančiai organizacijai „Laisvės TV“, kurie jau parodė neįtikėtiną greitį ir efektyvumą - jų dėka bus nupirktos medicininės apsaugos priemonės ir paskirstytos tiems, kam labiausiai jų reikia.
Dar kartą ačiū visiems, kurie šiuo sudėtingu laikotarpiu ne tik mokėsi, bet ir aukojo paramos fondui!
O labiausiai ačiū webinar’ų žvaigždėms ir techniniams įgyvendintojams:
Simonas Grybauskas Agnė Mališauskienė Vaiva Jakutytė Ieva Kondratavičienė Mindaugas Stacevičius Jonas Poskus Ausra Znamenskaite Levickiene Greta Markevičiūtė Rita Grybiene Gabija Zotikovienė Dalia Latkauskiene Mantas Vaitiekūnas Agnė Gaubytė Indre Virbickiene Kristina Grybauskaitė-Augustinaitė Evelina Abromaviciute

#laikykitesmedikai #sosklinika #veidofondas