VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Paula Šabanauskaitė

Amžius: 
23 m.
Miestas: 
Jonava
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
12000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
0 Eur

Esu Paula, šiuo metu man 23 metai.   

Studijų metu turėjau galimybę dalyvauti įvairiuose socialiniuose renginiuose ir suteikti džiaugsmo ir laimės tiems, kuriems tuo metu to labiausiai reikėjo. Puikiai žinau, kaip gera gauti tai, kas tau pačiam atrodo nepasiekiama. O dar maloniau duoti ir jausti spindinčias sielas, bei matyti plačias šypsenas. Norėčiau plačiai šypsotis ir aš, deja gyvenu su skeletine sąkandžio anomalija.  

Augant nuolatiniams dantims dėl  neproporcingų žandikaulių dantys išaugo kreivi. Prasidėjus patyčioms, vengiau šypsotis. Kai man buvo 16 metų išsipildė svajonė ir mama nuvedė mane pas ortodontą. Tuomet sužinojau, kad puikiam rezultatui pasiekti ir norint ateityje išvengti įvairių sveikatos problemų, yra būtina ortognatinė operacija. Dėja, bet mano šeima neturėjo tiek pinigų, tad atsisakėme ir nusprendėme tvarkyti tik viršutinį žandikaulį. Dėl per mažo žandikaulio išrovus kelis dantis pagaliau man sudėjo breketus. Aš neapsakomai džiaugiausi, nors ir likome tik prie ortodontinio gydymo. 

 

Metams bėgant susidūriau su įvairiomis problemomis apie kurias buvo įspėjęs ortodontas. Tačiau dabar jaučiu, kad atėjo metas nustoti tyliai kentėti ir apsimetinėti, kad viskas gerai ir pagaliau patikėti stebuklais ir pradėti svajoti garsiai. Mano svajonė kokybiškas maisto kramtymas be skausmų, kvėpavimas per nosį, plati, sveika šypsena, nejaučiant nuolatinio diskomforto ir pagaliau gyventi pasitikint savimi. Visi turime svajonių ir visiems linkiu, kad jos išsipildytų.