VšĮ "Veido fondas" yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - padėti pacientams, turintiems veido defektus ir dėl finansinių sunkumų negalintiems pasirinkti tinkamo gydymo. Plačiau

Eglė Predkelytė

Amžius: 
26 m.
Miestas: 
Vilnius
Diagnozė: 
Skeletinė sąkandžio anomalija
Reikalinga paramos suma: 
8000 Eur
Jau surinkta paramos suma: 
300 Eur

Mano vardas Eglė, man 26-eri. Nuo pat mažens turėjau problemų su dantimis - jie išdygo kreivi, nelygūs. Dantis tiesinti pradėjau dar paauglystėje. Pakoreguoti juos pavyko, tačiau išryškėjo kita bėda - kad mano apatinis ir viršutinis žandikauliai yra pasistūmėję į priekį, viršutinis - atsidūręs dar žemesnėje padėtyje nei turėtų būti, o dantys gan stipriai atsikišę į priekį. Daugelį metų man ši problema sukėlė ir iki šiol sukelia didžiulį nuolatinį diskomfortą: sunku kąsti kietesnį maistą, kramtyti, sudėtinga sučiaupti lūpas, todėl dažniausiai esu prasižiojusi. Norint sučiaupti lūpas, reikia įdėti daugiau pastangų įtempiant lūpų raumenis, tačiau išbūti tokioje padėtyje ilgai neįmanoma ir labai sunku, nes pradeda kamuoti skausmas.

Šis žandikaulių defektas sukelia ne tik fizinį diskomfortą, bet ir estetinį. Vengiu fotografuotis profiliu ar sučiauptomis lūpomis, juokdamasi prisidengiu burną. Negydant šios problemos,  ateityje mano dantys gali dar labiau atsikišti į priekį, tuomet nebegalėsiu kokybiškai sukramtyti maisto, dėl ko gali sutrikti virškinimo ir kvėpavimo sistemos. Todėl prašau Jūsų visų pagalbos surenkant mano gydymui ir operacijai reikiamą sumą. Labai noriu šypsotis ir jaustis gerai, be nuolatinio diskomforto ir kompleksų. Iš anksto dėkoju.